Mommy Makeover në Shqipëri

Mommy Makeover në Shqipëri është zgjidhja më e mirë për trupin tuaj. Nëse nuk ndiheni rehat me trupin tuaj, hidhini një sy më tej për të kuptuar arsyen pse Shqipëria është vendi i duhur për trajtimin tuaj Mommy Makeover. Mund të themi se klinikat shqiptare ju ofrojnë rezultatet e dëshiruara me çmimet më konkurruese në treg. Le të zbulojmë më shumë rreth këtij udhëtimi!

Mommy Makeover në Shqipëri.

MOS PRISNI NË RRADHË!

Merrni një çmim dhe kuotim online, për vetëm 10 sekonda!

Mund të plotësoni formularin për të marrë një kuotim në vetëm 10 sekonda dhe ne do t'ju kontaktojmë së shpejti! 

Duke e bërë trupin tuaj të bukur sërish me procedurën e ndryshimit të nënës.

Për shkak të shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji, trupi i një gruaje përjeton shumë ndryshime, për shembull gjoksi i saj mund të bëhet më i madh ose barku i saj. Kjo nuk ndodh për të gjitha gratë, sepse në disa raste trupi mund të shërohet shumë mirë dhe elasticiteti i lëkurës është vërtet i mirë. Gjithsesi, disa gra zgjedhin ta bëjnë këtë sepse duan të heqin qafe dhjamin kokëfortë që kanë. Pra, Mommy Makeover është një formë e operacionit të gjoksit dhe barkut.

Trupi i nënës para se ta bëjë të bukur.

Mommy Makeover në Shqipëri

Këto vitet e fundit procedura e Mommy Makeover është kërkuar shumë nga të huajt në Shqipëri. Pra, në këtë mënyrë kirurgët në Shqipëri kanë fituar shumë eksperiencë dhe vazhdojnë të krijojnë një rezultat natyral të operacionit plastik të nënës. Duke e bërë këtë, pacientët mund të ndihen të sigurt dhe do të duken mirë nga kirurgët shqiptarë.

Kryerja e procedurës Mommy Makeover në Shqipëri zgjat rreth 3.5 deri në 6.5 orë dhe sigurisht që kryhet nën anestezi të përgjithshme për ta bërë më të lehtë dhe më të sigurt për pacientin. Pasi pacientët kryejnë operacionin plastik të Mommy Makeover në Shqipëri, ata kanë mundësinë të shijojnë xhiron e qytetit, sepse blerjet janë mjaft konkurruese në Shqipëri. Kjo është arsyeja pse zgjedhja e procedurës Mommy Makeover në Shqipëri është një zgjedhje shumë e mirë.

Procedura kirurgjikale e rimëkëmbjes së nënës në Shqipëri.

Çmimi i Mommy Makeover në Shqipëri

Dihet që në ditët e sotme kirurgjia plastike është bërë vërtet në modë dhe akoma më e popullarizuar në krahasim me atë që ka qenë dikur. Njerëzit e përdorin këtë mënyrë për ta bërë veten të ndihen më të sigurt dhe të ndihen më mirë fizikisht dhe natyrisht mendërisht. Nëse krahasoni çmimet në Shqipëri me çmimet që kanë vendet e tjera, do të vini re se procedura e "Mami Makeover" është shumë më e lirë në Shqipëri dhe shumë. të përballueshme për njerëzit.

Nga ana tjetër kemi vende të tjera që çmimet janë shumë të shtrenjta, që do të thotë se njerëzit nuk mund ta përballojnë dhe nuk mund të kenë trupin e tyre të ëndrrave për shkak të vështirësive financiare. Të bësh operacionin plastik të Mommy Makeover në Shqipëri ju ofron kirurgë plastikë me shumë përvojë,kosto e ulët për operacionin dhe rezultate me pamje natyrale sigurisht.

Rindërtimi i trupit nënë Shqipëri.

Ajo që e bën Shqipërinë edhe më të veçantë se vendet e tjera është se ka çmime të arsyeshme, kirurgë me eksperiencë, stimuj qeveritarë për turizmin mjekësor dhe sigurisht rezultate pozitive. Pra, në Shqipëri mund të gjeni paketa gjithëpërfshirëse për transformimin e barkut dhe transformimin e gjoksit ku kostoja e zgjerimit ka një çmim paketë vërtet ekonomike.

Rezultatet e Mommy Makeover në Shqipëri

Pas përfundimit të procedurës Mommy Makeover, pacienti duhet të ndjekë disa rregulla të caktuara. Për shembull, pacientët duhet t'i përkushtohen një stili jetese ushqyes dhe aktiv. Në këtë mënyrë rezultati juaj i Mommy Makeover do të zgjasë për një kohë shumë të gjatë. Pacientët duhet të jenë shumë të kujdesshëm me dietën që zgjedhin dhe sigurisht me proporcionin e ushtrimeve që ai merr. Dieta që ka një pacient duhet të përfshijë proteina, drithëra integrale dhe perime të freskëta. Pasi të kryhet operacioni, pacienti duhet të jetë i kujdesshëm dhe të punojnëi në të nëse duan të shmangin formimin e yndyrës së re. Ata duhet të kenë një mënyrë jetese të shëndetshme në mënyrë që të kenë trupin që gjithmonë kanë dashur të kenë.

Rikuperimi i mamasë përpara pas rezultateve.

Periudha e rikuperimit pas Mommy Makeover në Shqipëri

Java e parë:Java e parë është gjithmonë më e vështira ku pacientët mezi lëvizin dhe do të jenë në gjendje vetëm të flenë, të hanë dhe të shkojnë në tualet. Pas javës së parë ata do të jenë në gjendje të ecin më lehtë, por ende jo aq drejt siç ecnin para operacionit.

Java e dytë:Pacientët do të fillojnë të ndihen më mirë por ende të lodhur sepse nuk janë shëruar plotësisht.

Java e tretë:Java e tretë është zakonisht java më e vështirë për disa pacientë, sepse ata ndihen të lodhur, por disa prej tyre mund të ndihen më energjikë. Ata duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe duhet të kujdesen për veten e tyre. Do t'i ndihmonte vërtet pacientët nëse ata do të kishin një mik ose një anëtar të familjes për t'u dhënë atyre një dorë.

Java e katërt:Pacienti tani ndihet më mirë dhe akoma më energjik dhe ënjtja është ulur.

Java e pestë dhe e gjashtë:Pacienti ndihet më mirë dhe mund të ndjejë ndryshimet. Ënjtja tani pothuajse është zhdukur sepse në fakt mund të duhet një vit që të largohen plotësisht dhe prerjet të mbyllen.

Para dhe pas ndryshimit të nënës.

Pse të zgjidhni Shqipërinë për procedurën Mommy Makeover?

Çmime të përballueshme 

Nëse krahasojmë çmimet e klinikave shqiptare me ato të vendeve të tjera si SHBA, Britania e Madhe e kështu me radhë, mund të zbuloni se ne i ofrojmë me gjysmën e çmimeve të tyre. Ajo që është shumë e rëndësishme për pacientët ndërkombëtarë është që ju nuk duhet të paguani tarifa shtesë, por vetëm për trajtimin tuaj dhe gjërat që lidhen me të, për shembull mjekimet etj.

Ka edhe më shumë lehtësira kur flasim për koston e jetesës. Nuk duhet të shqetësoheni për koston e akomodimit. Ju mund të gjeni lehtësisht një hotel shumë të lirë. Gjithashtu mund të hani shumë mirë dhe me çmim të ulët. Transporti eshte gjithashtu shume ekonomik. Ju mund të udhëtoni në të gjithë vendin, të paguani për trajtimet tuaja, të keni rezultatet më të mira dhe të kurseni më shumë para sesa mund të kurseni nëse e bëni trajtimin në vendin tuaj.

Mjekë të trajnuar mirë

Mjekët shqiptarë janë treguar të kualifikuar. Ata janë ekspertë në fushat e tyre. Duke qenë se disa prej tyre kanë studiuar në universitetet më të mira të Shqipërisë dhe të tjerë të specializuar jashtë vendit, i bëri ata të jenë në kontakt me teknologjitë më të fundit. Ata operojnë me sistemet më inovative që ju premtojnë efektivitet. Ata ndërtuan klinikat e tyre sipas standarteve mjekësore dhe profesionale, për t'i dhënë pacientit zgjidhjen më të mirë dhe rezultatet e dëshiruara.

Një vend i mrekullueshëm për t'u vizituar

Shqipëria është një vend i jashtëzakonshëm që ju ofron një sërë aktivitetesh. Gjatë trajtimit tuaj ju mund të zgjidhni të eksploroni vendin. Relievi i saj bëri të mundur që turistët të kishin zgjedhje të ndryshme. Edhe nëse preferojnë male, plazhe, fusha, lumenj, kodra, liqene e kështu me radhë, ata mund t'i gjejnë të gjitha dhe të përjetojnë atë që është më afër preferencave të tyre. Do të keni mundësinë të dini më shumë për një kulturë të madhe dhe të mësoni për traditat unike dhe të vjetra të Shqipërisë.

Keni nevojë për diçka tjetër?

Ketu mund te gjeni disa trajtime te tjera qe mund t'ju interesojne:

Në varësi të nevojave dhe dëshirave të pacientëve, Mommy Makeover mund të përfshijë:

  • Zvogëlimi i Gjoksit
  • Liposuksioni
  • Zmadhimi i Gjoksit
  • Mastopeksia
  • Abdominoplastika
  • Abdominoplastika rrethore 

Koha e shërimit varet nga operacioni që pacienti zgjedh të përfshijë. Gjithsesi, koha e shërimit varion nga një deri në katër javë për të pushuar dhe rikuperuar.

Kryerja e procedurës Mommy Makeover nuk është shumë e dhimbshme. E vetmja pjesë me të cilën shumica e pacientëve mund të ndjehen të parehatshëm është procedura e barkut, por përdorimi i qetësuesve mund t'ju lehtësojë nga dhimbja.

KENI NEVOJË PËR KËSHILLA NGA EKSPERTËT TANË?

Konsultë falas online!

Plotësoni formën dhe ekspertët tonë të dedikuar do t'iu kthejnë përgjigje shumë shpejt! 

Upload a File

Limiti i per upload eshte 20mb.

By clicking the 'Submit' button below, I agree that a representative will contact me via email or phone calls to the phone number provided by me about medicaltourisminalbania.com services.
Enter the Captcha

KURSENI KOHëN. nDIHUNI Më MIRë.

Mos Prisni Në Rradhë!

Kurseni Kohë dhe Energji Duke Plotësuar Lehtësisht Formularin Tonë Të Kuotimit

sqAlbanian

KENI NEVOJË PËR KËSHILLA NGA EKSPERTËT TANË?

Merrni një kosto rreth procedurës tuaj nga mjekët tanë, pa pagesë.

Mënyra më e shpejtë Telefono tani ose WhatsApp

Upload a File

Limiti i per upload eshte 20mb.

By clicking the 'Submit' button below, I agree that a representative will contact me via email or phone calls to the phone number provided by me about medicaltourisminalbania.com services.
Enter the Captcha

Instagram & Facebook